FOTOD JA VIDEO | Tungevaag & Raaban saabusid Hiltonisse! VAATA kuulsa musaduo tervitust ja uudista, milline uhke lava neile püsti pandi!

 (3)

Täna õhtul astub Hilton Tallinn Park hotellis toimuval Secret Nightclub klubiööl üles maailmakuulus Skandinaavia duo Tungevaag & Raaban, keda on meie mail nähtud Weekend Festivalil. Vaid üheks õhtuks on mehed Eestis, et panna siin püsti metsik pidu!

Lisaks toob Secret Nightclub lavale muljetavaldava hulga kodumaiseid artiste, kelle seast leiab ka KISMA, mis sündis hetkel, mil jõud ühendasid elektroonilise muusika taustaga Vallo Kikas ja pop-rock'i guru Stig Rästa. Lisaks keerutab laval plaate Eesti TOP1 DJ Andres Puusepp ja DJ Sven Arusoo.

Liitu teiste pidulistega Facebookis.

Piletid on saadaval veel vaid kohapealt. Peo vanusepiirang on 21 eluaastat.

Tungevaag & Raaban ehk Norrast pärit Martin Tungevaag ja rootslane Robbin Soderlund on möödunud suve ühed enim nõutud esinejad maailma suurimatel tantsumuusikafestivalidel. Nii on Tungevaag & Raaban mitmel aastal hullutanud ka eestlasi Baltimaade suurimal tantsumuusikapeol Weekend, kus DJ-duo esinemised on olnud ühed kaasahaaravamad ja rahvarohkemad.
Tungevaag & Raaban on viimaste aastate jooksul loonud ridamisi hitte, mis on pälvinud nii muusikakriitikute, raadiojaamade kui ka kuulajate heakskiitu. Näiteks on DJ- ja produtsentide-duo ühel menukamal laulul “Samsara” Youtube’s ligi 60 miljonit vaatamist. Erilist hitipotentsiaali nähakse aga sel suvel ilmunud palas “Cold Blood”, mis on sündinud koos Ameerika laulja Jeffrey James’iga. Oma megahittidega elektroonilise tantsumuusika austajate südamed võitnud duo värskeimal singlil "Cold Blood", mis ilmus tänavu juunis, on Spotifys juba 5 miljonit kuulamist.
27. oktoobril saab hinnatud tantsumuusikaduo värskeid hitte kuulata esmakordselt Tallinnas ööklubis Secret Nightclub. “Oleme sellest salajasest klubist kuulnud ja teatavasti on seal juba enne meid üles astunud eriti kõvad tegijad,” tõdesid mehed, kelle sõnul ootavad nad Eesti esinemist väga.
Seotud lood:

Hiltonis on juba üles seatud ka lava tänaseks õhtuks:

Foto: DELFI

Lisaks klubiööle pidutseb Publik Hiltoni hotelli 11. korruse sviidis koos mitmete Eesti muusikainimestega salajasel VIP peol, kus toimuvat saate jälgida meie Instagramis ja Facebookis.

Tungevaag ja Raaban ütlesid, et astuvad ka läbi. "Kus on pidu, seal oleme meie!" Duo astub rahva ette ehk pulti kella 1 paiku öösel.

Tungevaag & Raaban Foto: Madis Veltman


Rannap Roostevaba maailm