FOTOD | Mehi nii laval kui letil! Rootsi vuntsid ja kodumaa pikajuukselised panid Helitehases tööpäeva õhtust hoolimata korraliku peo püsti


Mustaschi
Mustaschi Foto: Henri-Kristian Kirsip

Neljapäeva õhtul kogunesid sajad inimesed klubisse Helitehas, et tervitada Rootsi raskeroki raudvara Mustaschi, kes saabus tutvustama oma uusimat albumit "Killing It For Life". Kuuendat korda Eestis ja kuigi iga korraga aina vanem, siis ka aina parem!

Ükskõik, mida inimesed ka ei arvaks, on Mustasch Rootsi üks kõigi aegade suurimaid hard rock bände, keda peetakse ka ülimalt heaks live-ansambliks - ebamaise energia, toore jõu ja muljetavaldava lugudepagasiga. Just selle tunnistajaks said ollagi kontserdikülastajad, kes soojendusbändi ValTvoar ajal tuima eestlaslikkusega jälgisid lavalt voogavat energiat, ent vuntside ajaks ka oma karvad juba raskemuusikarütmides korralikult õõtsuma said.

Mehed ei teinud allahidlust milleski ja nii võis neid kontserdi lõpuosas näha baariletil andmas showd, mis mitte ainult järgmisel päevani, vaid veel kauaks meelde jääb käinutele.