FOTOD: Netsky hullutas taasavatud Rock Cafés fänne müriseva bassi ja oma parimate lugudega


netsky rock cafes
netsky rock cafesFoto: Kert Saarma

Eesti publiku ees mitmeid kordi üles astunud maailmakuulus muusikaprodutsent Netsky tõi 28. oktoobril Tallinna Rock Cafésse erilise kontsertkava "The "3" Tour". Baltimaadest vaid Eestisse jõudval tuuril sai näha ja kuulda maailma muusikafestivalidel tähelepanu püüdnud projekti "Netsky LIVE!".

Eesti publiku poolt armastatud Boris Daenen, artistinimega Netsky, on Belgiast pärit noor ja talendikas muusikaprodutsent, kelle tee muusikamaailma tippu on tulnud hämmastavalt kiiresti.

Aastal 2009 sõlmis ta lepingu Hospital Recordsiga ja juba järgmisel aastal andis välja mitmeid auhindu võitnud ja edetabelite tippu tõusnud debüütalbumi "Netsky". Sellest ajast peale on meest saatnud vaid kiitused ja edu muusikamaailmas, kuhu ta on loonud kümneid tantsupõrandate hümne. "Netsky LIVE!" on projekt, mille käigus astub Netsky lavale live-bändi ja külalissolistidega.

Seega ka reedesel kontserdil polnud tähelepanu keskpunktis mälupulk, sest kõik helid sündisid kohapeal koostöös Netsky, pillimeeste ja lauljatega.

Vaata pilte!