Girl power! Getter Jaanil ja Maia Vahtramäel ilmus ühine singel "Meelelahutajad"

 (10)

Täna jõuab Youtube'i vahendusel esmakordselt avalikkuse ette Getter Jaani ja Maia Vahtramäe ühine uus singel “Meelelahutajad”. Kuigi raadiojaamades on lugu juba alates nädala algusest, siis internetist saab loo ametlikku laulusõnadega versiooni vaadata alates tänasest.

Pop-folgi mõjutustega “Meelelahutajad” on Getter Jaani järgmise aasta esimeses pooles ilmuva albumi esiksingel. Esmapilgul ootamatu koosseisuga dueti “Meelelahutajad” viisi ja sõnade autor on Sven Lõhmus.

Maia Vahtramäe sõnul oli alguses teda ja Getterit korraga ühes loos küllalt keeruline ette kujutada, kuid täna see enam nii võimatu ei tundu.

Getteri sõnul on lugu "Meelelahutajad" on nagu tükike suve sinu südames kesk talvekargust, rõõmuvitamiin või energiasüst - mida just kuulaja parajasti soovib.
“Juba siis kui Maia oli Põhja-Tallinna ridades, paistis ta silma oma omapärase stiili ja väga värvika häälega, ta on kindlasti hetkel Eestis üks omanäolisemaid noori artiste, mida väljendavad ka tema suurepärased etteasted “Su nägu kõlab tuttavalt” telesaates. See oli ka peamiseks põhjuseks, miks soovisin teha ühise loo just Maiaga. Lisaks veel asjaolu, et Eestis on naiste koostööprojektid pigem haruldased, tavapäraselt laulavad duetti naiisartist ja meesartist - nii et igatpidi midagi erilist.”

Tegemist on Maia Vahtramäe esimese singliga peale Põhja-Tallinnast lahkumist ja Getter Jaani esimese singliga peale rohkem kui pooleteistaastast vaheaega. Viimati ilmus 2013. aasta alguses Getteril singel “NYC taxi”, millele filmiti video New Yorgis. Getteri eelmine duett “Valged ööd” koos Koit Toomega ilmus 2012. aastal ja seda on tänaseks vaadatud YouTubes juba peaaegu 2 miljonit korda. Getter Jaani lugusid on tänaseks YouTubes kokku vaadataud üle kaheksa miljoni korra.