Harukordne video: Siiri Sisaski hitt "Tagareas" Lauri Saatpalu esituses

 (6)
Harukordne video: Siiri Sisaski hitt "Tagareas" Lauri Saatpalu esituses
Foto: Ülo Josing/ERR

Homme hommikul kell 10.00 jõuab ETV ekraanile telesaade "Hommik Anuga", kus teeb üllatusliku esinemise ka muusik Lauri Saatpalu - ta kannab ette laulu "Tagareas" ja juba praegu, enne tele-eetrit, saad seda esitust eksklusiivselt vaadata.

1998. aasta Eurolaulul laulis selle Lauri Saatpalu kirjutatud pala kuulsaks Siiri Sisask. Nüüd aga on Sul võimalik seda lugu kuulda harukordselt autori enda esituses.

Homses saates avaldab Lauri Saatpalu lisaks laulmisele ka oma edukuse valemi. Lisaks talle on stuudios külas räpikuningas Cool D ning päevakorras on küsimus - kui tark võib olla papagoi?

"Vaid tagaras on pilgud kuumad, vaid tagareas..." - kas tuleb tuttav ette? ;)1998. aasta Eurolaulul laulis selle Lauri Saatpalu pala kuulsaks Siiri Sisask. Nüüd pakub aga "Hommik Anuga" Sulle harukordse võimaluse nautida seda võrratut laulu autori enda esituses! Kuidas meeldib?Sel pühapäeval kell 10.00 algavas saates avaldab Lauri Saatpalu lisaks laulmisele ka oma edukuse valemi. Lisaks on saates külas räpikuningas Cool D ning päevakorras on küsimus, kui tark võib olla papagoi?Posted by Eesti Televisioon on Saturday, 3 October 2015