Helitehase avapeole lendab kohale Hispaania duo Pig&Dan

 (1)
Helitehase avapeole lendab kohale Hispaania duo Pig&Dan
Pressimaterjal

Täna avab oma uksed Helitehas, peo- ja kontserdihall, mis mahutab kuni 1500 inimest. Avapeo väliskülaliseks on maailmakuulus Hispaania technomuusika duo PIG&DAN. Helitehas asub Tallinnas aadressil Madara 22A.

PIG&DAN esitlevad ka Helitehases oma uut singlit “Losing Part of Me”, mis ilmub 25. veebruaril Drumcode plaadifirma alt. PIG&DAN on muusikat produtseerinud alates 1999. aastast ning selle aja jooksul välja andnud viis albumit ning hulgaliselt singleid, EP’sid ja remikse.

Helitehas paneb õhku kvaliteetsele helile ja valguslahendustele. ”Soovime ka Eesti muusikamaastikku huvitavate ja mainekate artistide ning peoseeriatega täiendada. Samuti on Helitehase näol olemas ideaalne koht, kus korraldada veidi suurema publikuarvuga kontserte, neid kellele lokaalid jäävad kitsaks, aga Saku Suurhall liiga suureks”, kommenteerib üks programmijuhte, Liisi Ree.

Täna, 22. veebruaril astuvad Helitehase avapeol ülesse: Pig & Dan (Spain), Rulers of The Deep, Merimell ja Girti Suun. Visuaalid meisterdavad Teng ja Denis.