"High School Musical" jõuab lavale. Esita küsimus Ott Leplandile!

 (8)
R2 Aastahitt 2009
Foto: Andres Putting

Reedel, 26. märtsil kell 19 esietendub Eesti Nuku- ja Noorsooteatri suures saalis Walt Disney menufilmil põhinev "High School Musical". See on muusikal, mis on purustanud kõikvõimalikud edetabelite rekordid, saavutades
tänaseks maailmas suurima muusikalifilmide kassa, mis ületab koguni "Mamma Mia".

Eesti teatriversioonis kehastab peategelast Troyd Ott Lepland või Kristjan Kasearu, Gabriellat Mari Ronimois. 

Kõikidel Publiku lugejatel on kuni neljapäevani suurepärane võimalus küsida Otilt kõige selle kohta, mis puudutab tema töid ja tegemisi. Esita oma küsimus SIIN!

Lavastuse toob publiku ette sama meeskond, kelle käe all valmisid menumuusikalid „Risk“, „Grease“ ning „Romeo ja Julia“. Lavastab Andres Dvinjaninov, kunstnikutöö teeb Riina Degtjarenko
(Eesti Draamateater) ja muusikajuhiks on Kaire Vilgats, koreograafideks *Jelena Bubon, Eva-Lena Raenok, Madli Teller, Mihkel Ernits tantsuteatrist „*Tee Kuubis“.

Lavastuse algideeks oli, et laval mängiksid koolinoori need, kelle jaoks keskkool ka päriselt alles kestab või on värskelt meeles. Sobivate osatäitjate leidmiseks korraldas Nuku- ja Noorsooteater 2009. aasta sügisel *castingu*, kuhu registreerus ligi 300 noort üle Eesti. Mitme vooru järel valiti välja 50 õnnelikku, kes nüüd ka lavale astuvad, nende seas peaosatäitjad – Ott Lepland ja Mari Ronimois.

Teatrilaval säravad teiste hulgas noored lootustandvad talendid Kristjan Kasearu, Getter Jaani, Marilyn
Jurman, Silver Laas, Karel Tallermaa jt. Näitlejate kõrval teevad kaasa Tallinna Ülikooli koreograafiatudengid, orkestrina saadab Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakooli õpilased.

Muusikali peategelasteks on Troy ja Gabriella – kaks noort, kes kohtuvad koolivaheajal uusaastapeol. Taas kooli minnes avastab Troy üllatusega, et Gabriella on nende kooli uus õpilane. Üheskoos kandideeritakse kooli muusikali peaosadesse. See aga ei ole sugugi nii lihtne…

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.