HITIHOIATUS: Jüri Pootsmann avaldas lõigu oma uuest suvisest singlist!

 (1)
Kontsert 29. mail Kultuurikatlas!

29. mail toimub Tallinnas, Kultuurikatlas kahe armastatud kohaliku artisti Jüri Pootsmanni ja Mick Pedaja ühiskontsert. Kontserdil tulevad esitusele mõlema artisti originaallood, suurkontserdile omast rõhku pannakse produktsioonilahendustele ja spetsiaalselt loodavatele lavakontseptsioonidele, kaasatakse visuaal- ja valguskunstnikke ning seotakse kahe artisti muusika vaid sel õhtul tekkivaks atmosfääriks.

Täna avaldas Jüri Pootsmann enda Facebooki lehel pisikese näidise, millises suunas liigub artisti uus muusika ja mida on oodata sügisel ilmuvalt täispikalt plaadilt, mis valmib taaskord Sten Sheripovi produtsendikäe ja -kõrva all. Singel ilmub juunis ja tuleb esitusele 29. mai kontserdil koos mõne teisegi uue näitega valmivast materjalist.

29. mail avatakse Kultuurikatla uksed kell 19, kontserdi algus kell 20. Kontserdile on oodatud kõik koos perega, üritus on vanusepiiranguta.

Piletid hinnaga 12 eurot on saadaval Piletilevis, üritusel kohapeal on piletihinnaks 15 eurot. Telia klientidele on piiratud koguses piletid 20% soodustusega. Lisainfot leiab SIIT.