HITIHOIATUS | Jüri Pootsmann avaldas uue singli: lugu on päris otsekohene!

 (1)
Elina Born ja Jüri Pootsmann Rock Cafes
Elina Born ja Jüri Pootsmann Rock CafesFoto: Ilmar Saabas

Jüri Pootsmannil ilmus uus singel ”Üksinda koos”. Lugu sai oma alge juba eelmise aasta suvel, kuid Jüri Poostmanni ja Elina Borni ühissingel ”Jagatud saladus” troonis kõikvõimalikes edetabelites ja raadiojaamades üle poole aasta ning ei jätnud eriti ruumi uuele repertuaarile.

Uus soolosingel lõpetati Helsingis produtsent Matias Melleri käe all ja loole valmis fotograaf Jürgen Paabu poolt ka moodne lyric-video.

Jüri Pootsmann: ”Lugu ise on oma olemuselt päris otsekohene ja muidugi väga isiklik. Mul on hea meel, et sain jälle uue kogemuse võrra rikkamaks, kuna ”Üksinda koos” sündis koos Eesti ja Soome laulukirjutajatega Tallinnas laulukirjutajatelaagris ja neid, kes lugu aitasid kujundada oli mitmeid ja koostöö sujus õnneks edukalt. Kuigi lool on palju autoreid, olen rahul, et iseennast ma selle protsessi käigus ära ei kaotanud ja lõpp-produkt on vägagi minu nägu.”

Loo muusika autorid on Jüri Pootsmann, Matias Melleri, Eva Vaino, Taavi Paomets, Atso Soivio, sõnad Jüri Pootsmanni ja Eva Vaino sulest.

KUULA SIIT.