HITIHOIATUS | Lõpuks ometi! Ott Leplandil ilmus verivärske singel “Uued ootused” koos vahva videoga!

 (4)

Kauaoodatud singel, mille ilmumist Ott Lepland hiljuti Kroonikale antud intervjuus vihjas, on lõpuks ilmunud! Loo salvestas Ott koos Jörgen Pakkase, Viljar Normani, Kristjan Mängeli ja Johannes Lõhmusega ning see kannab pealkirja “Uued ootused”.

“Loo saamise tõukejõuks sai kitarrist Jörgeni meloodia. Bändiga muusika tegemise käigus hakkas mul küpsema idee ka laulu temaatika ja sõnade osas,” kirjeldab Ott loo kujunemist ning kaasautor ja kitarrist Jörgen lisab: "See lugu on üks sellistest, mis valmis üpris kiiresti. Olime bändiga ühe telesaate salvestusel ning mängisin niiöelda soojenduseks meloodiat. Otile kidrakäik väga meeldis ning selle peale ehitasime koos bändiliikmetega terve pala, mille me koos Johannes Lõhmusega legendaarses Linnahalli stuudios ka salvestasime."

“Meil kõigil on elus hetki või perioode, kus laseme pahedel enda üle võimust võtta ja tänu sellele võivad meie igapäevased tegemised ja inimesed, kes meist hoolivad, kannatada saada. Kuid siis, kui ennast taas kokku võtame, oma eesmärkide nimel pingutame ja end parandame, võib elu pakkuda uusi imelisi juhtumisi, uskumatuid võimalusi ja suurepäraseid õnnestumisi,” räägib Ott laulu sõnade inspiratsioonist.

“Uued ootused” filmiti Hara sadamas, endises allveelaevade demagnetiseerimise keskuses. “Lugu endasse uskumisest, mugavustsoonist välja rebimisest ja alalisest “võitlusest” iseendaga vajas erilist ning vastuolulist kohta. Imeline Põhja-Eesti loodus ja meri, milles ootamatult avanev sünge betoonarhitektuur koos meelevaldse graffitiga andis loole ja pildile täpselt õige kontrasti,” võtab video sünniloo kokku video režissöör ja üks operaatoritest Laur-Leho Kaljumets.