HITISÕDA vol 6 ja 7! Hääleta: Terminaator versus õrn Curly Strings ning Getter-Koit ühiselt Trafficu vastu


HITISÕDA vol 6 ja 7! Hääleta: Terminaator versus õrn Curly Strings ning Getter-Koit ühiselt Trafficu vastu
Fotod: Raivo Tasso/Maaleht ning Urmo Luts/Delfi

Publik alustas 18. detsembril Hitisõda, mis paneb omavahel vastamisi 12 parimat Eesti lugu aastast 2014. Valisime raadiojaamade mängitumate ja kõnekamate seast 50, millest omakorda tegid Publiku toimetajad oma valiku, nii et sõelale jäi 12. 4 neist on aga sellised hitid, et lubasime nad ühe vooru võrra kohe edasi!

Nüüd on aeg nad kõik igatahes võistlema panna, et 30. detsembril välja kuulutada hitisõja võitja ehk Hitt 2014.

2013. aastal alustatud iga-aastase mõõduvõtu seljatas esimesel korral Karl-Erik Taukar, kelle lugu "Seitsme tuule poole" tuule alla tegi finaalheitluses Grete Paia loold "Päästke noored hinged".

Kes on selle aasta võidutsejad, selgitame välja üheskoos pühade jooksul! Oma lemmiku edasipääsu tagamiseks on lubatud kõik võtted nagu armastuses ja sõjas ikka - laikimine, jagamine ja avalikud üleskutsed fännide seas!

Segaduses päkapikud, kel käed ja jalad tööd täis, ei märagnudki, kuidas möödus jõululaupäev, mil Hitisõda vol 6 pidanuks ilmuma. Nüüd parandame selle vea ning avaldame hääletuse koos 7. vooru hääletusega!

VOL 6
Heitlusesse sattuvad selles voorus Ewert and The Two Dragonsist rahvahääletusel üle olnud Terminaator ning Curly Strings looga "Kauges külas"!

VOL 7
Super Hot Cosmos Blues Bandist eelmises voorus üle olnud Traffic astub nüüd vastamisi Getteri ja Koiduga, kelle suvine "Rannamaja" vist küll ühelgi eestlasel kuulmata sel aastal ei jäänud!