Hõissa, Ringo Starr! Nüüd on mõlemad elusolevad biitlid pärjatud rüütlitiitliga!

 (11)
Hõissa, Ringo Starr! Nüüd on mõlemad elusolevad biitlid pärjatud rüütlitiitliga!
Sir Ringo Starr ja Sir Paul McCartneyTwitter

Sir Paul McCartney õnnitles kunagist bändikaaslast Ringo Starri, kes on saanud uut tiitlit juba mõni päev nautida. McCartney, kes löödi rüütliks juba 20 aastat tagasi, 1997. aastal jagas Twitteris pilti endast koos kaimuga, kirjutades juurde: “Suured õnnesoovid, Sir Ringo! Sir Richard Starkey kõlab tõepoolest kaunilt. Parim trummar ja parim sõber!”

Mitmete fännide meelest omega-staatuses Starri kohta öeldi kunagi naljatades, et ta ei ole isegi The Beatlesite seas parim trummar. Tihti arvatakse, et seda ütles John Lennon, et keegi pole seda kinnitanud ega ümber lükanud. 2011. aastal valisid ajakirja Rolling Stone lugejad ta maailma viiendaks parimaks trummariks läbi aegade.

Värsket sööri on rüütlistaatusesse soovitatud mitu korda. Seejuures on seda pakkunud ka kolleeg McCartney, kelle sõnul oli juba 2011. aastal aeg selleks ammu küps, naljatades, et ta ütles kuningannale, kuidas tiitel söör kõlaks Richard Starkey nimega vapustavalt kokku!

Starr sai biitliks asendustrummarina Pete Besti asemel 1962. aastal ning mitmel puhul oli ka solist, näiteks loos “Yellow Submarine”.

Vaata pilte rüütliks löömisest Daily Mailist.