Humppakuningad Eläkeläiset esineb Tallinnas 14. septembril


Korduvalt Eestit külastanud ja alati siin väga sooja vastuvõtu saanud humppakuningad Eläkeläiset saabub 14. septembril oma minituuri raames klubisse Helitehas.

Eläkeläiset on üks Soome muusika visiitkaarte, nad on läbi aegad olnud menukad nagu HIM, The Rasmus või Children of Bodom. Oma esinemisi võtab bänd äärmiselt vabalt ning laval liidetakse üheks tervikuks soomlaslik absurdihuumor ja humppa-nägemus rockiklassikast. Lisaks veidrale muusikale on bändi põhiosadeks ka pidev joovastavate jookide tarbimine, kummaline riietumisstiil, täiesti ükskõikne suhtumine laval toimuvasse ja rumaluse maksimaliseerimine. Eläkeläiset annab aasta jooksul ca 100 kontserti, millest umbes pooled esinetakse Saksamaal, kus nad on ülipopulaarsed. Eläkeläiset on legend, kelle motoks on "humppa tai kuole!"

Tallinna kontserdile tulevad müügile ka VIP piletid, mille ostjaid kostitatakse tervitusnapsu ja sakuskaga, lisaks on VIP klientidele eraldi sissepääs klubisse ning privaatsed kohad klubi rõdul.

Piiratud arv pileteid Eläkeläiset 14. septembri kontserdile hinnaga alates 20 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.