HÜVASTI! Superstaari saatest lahkus Anis Arumets! (VIDEOD)

 (335)
Superstaarid
Foto: Ilmar Saabas

Täna õhtul jäi saates "Eesti otsib superstaari" esinemine viimaseks Anis Arumetsale. Kuid kuidas kõik algas ja milliseid kommentaare jagasid kohtunikud?

Anis Arumets esitas 20 seconds to marsi pala "The Kill".

Maarja: "Sa mõjusid kitarriga väga hästi, sinu hääle värvid tulid hästi esile." Rein Rannap: "Sa näitasid suurt hääle ulatust. See oli hea." Mihkel Raud: "Isegi mulle meeldis su esinemine täna. Kui sa laulad lugu, mis sulle korda läheb, olgu selle loo nimi siis kasvõi "The Kill". Suurepärane."

VAATA VIDEOST, kuidas Anis saateks valmistus:

Jaanus Saago esitas Urmas Alenderi loo "Teisel pool vett"

Mihkel Raud: "Jaanus, ma tean, et sa oled haige. Aga ma ei kavatse sind hellitada. Aga ma ei peagi sind hellitama, see oli hiilgav! Siiani parim! Mulle väga meeldis." Maarja: "Nõustun Mihkliga, sa mõjud kitarriga väga hästi laval. Esimest korda sa laulsid südamest ja see lugu jõudis minuni." Rein Rannap: "Kõik on ära öeldud. See oli väga veenev."

VAATA VIDEOST, kuidas Jaanus end tunneb:

Birgit Varjun Pinki pala "Dear Mr. President".

Maarja: "Akustiline voor on täpselt sinu jaoks. Pingevaba ja hea esitus." Rein Rannap: "Sa näitasid ennast teisest küljest. Kõik oli loomulik." Mihkel Raud: "Sinu siiani parim, puhas, ilus ja liigutav esitus."

 

Ott Lepland valis sarnaselt Jaanusele Urmas Alenderi loomingut. Ott, kes saatis end klaveril esitas pala "Hüvasti, kollane koer".

Rein Rannap: Väga hea klaverimäng. See annab su kuvandile palju juurde ja teeb sind mõjuvamaks. Tekst oli minu maitse jaoks liialt sentimentaalne ja naiivne." Mihkel Raud: "Kui te kõik nii hästi laulate, on mul raske oma tööd teha. Kui Tõnis Mägi peaks 40 aasta mantli varna riputama, oled sina õige mees selle sealt üles korjama." Maarja: "Mängid hästi klaverit. Hea vokaalne esitus."

VAATA VIDEOST, mida Ott Publikule oma koerast rääkis:

Getter Jaani võlus Miley Cyrus`e looga "The Climb".

Mihkel Raud: "Väga hea lugu oli! Ma pole seda varem kuulnud. Sinu esinemine oli kõige parem. Ma räägin seda täie mõistuse juures. Sa oled selline Ameerika magussüda." Maarja: "Sa oled harukordne nähtus. Natuke norin selle kallal, et klammerdusid liigselt mikrofoni jala külge. Oleksin tahtnud rohkem voolavust näha." Rein Rannap: "Täna ei saanud ma su trumpidest aru."

VAATA VIDEOST, miks Getter just selle loo valis:

Loe veel

Marten Kuningas laulis David Bowie loo "Space Oddity".

Rein Rannap: "Mulle meeldis rohkem loo lõpuosa. Ma saan aru, et sul on veidi cool, eemalolev hoiak, aga sellega võib liiale minna." Mihkel Raud: "Kas me kuidagi nii ei saa teha, et kirjutame sulle lepingu ära ja lähme laiali?"  Maarja: "Ma tahaks Reinule vastu vaielda. Oli äge, et sa alustasid ühtmoodi ja lõpetasid laulu teisiti."

VAATA VIDEOST, mida Marten Publikule rääkis:

Hea lugeja? Kelle esitus sulle kõige sügavama mulje jättis?

Telli Kroonika