I Land Sound on hädas 1000 külastaja piirarvu sisse mahtumisega


I Land Sound on hädas 1000 külastaja piirarvu sisse mahtumisega
Foto: Facebook

Saaremaal toimuv I Land Sound muusikafestival püüab vaatamata valituse määratud piirangutele festivali siiski korraldada. Selleks on aga vaja, et juba pileti soetanud külastajad piletid tagastaksid. Aga seda ei ole siiamaani veel tehtud.

Festivalikorraldajad andsid 2. juunil teada, et I Land Sound 2020 toimub 16.-19. juulil vastavalt valitsuse kehtestatud suunistele ehk kõiki eeskirju ja ohutusnõudeid järgides.

See tähendab, et festivalil ei saa olla rohkem kui 1000 inimest. Korraldajad pakkusid välja, et juba pileti soetanud inimesed saavad selle välja vahetada järgmise aasta festivali vastu või müüa see korraldajatele üldsegi tagasi. Raha saab täielikult tagasi.

Festivalihuvilistel oli otsuse tegemiseks aega 9. juunini.

Reedel, 12.06 aga teatati, et piletist pole veel piisavalt vajalik arv inimesi loobunud.

"Nädala jooksul ei tagastanud piisav arv külalisi oma pileteid ning praeguseks hetkeks pole me saavutanud valitsuse kehtestatud külaliste piirarvu," avaldasid korraldajad, aga neil on lahendus olemas.

"Oleme tänaseks välja mõelnud lahenduse, kuidas kõik I Land Sound külalised saaksid festivalist osa. Kõik detailid on kinnitamisel valla juhtorganisatsioonidega, millele saame lõpliku vastuse peale vallavalitsuse istungit tuleval teisipäeval, 16. juunil," lisasid nad.

Rannap Roostevaba maailm