Ideaalne hitisadu ootab Kloogal: Smilers, Terminaator ja Balti tiitel

 (2)
Kloogaranna Festival 2014
Kloogaranna Festival 2014Foto: Rauno Salumets

Juba sellel laupäeval (25.juulil) toimuval Kloogaranna Festivalil on võimalik nautida Eesti muusika paremikku eesotsas raudvara Smilersi ja Terminaatoriga. Lisaks esinevad festivalil esmakordselt Aasta meesartist 2015 Vaiko Eplik koos Eliidiga, võluv Ines, viimaste aastate üllataja Karl-Erik Taukar ning noored ja ilusad Triin Niitoja & John4.

Ranna-alal mängivad hommikust õhtuni parimat valikut house-muusikast DJ-d Merimell, Keven K ja Alex Wave.
Lastele on vägev lasteala koos atraktsioonide ja mängudega, mida viivad läbi Jänku-Juss ja tema sõber Ilves.

Põnevat vaatemängu pakuvad Unibet rannajalgpalliturniir ja Keila linna korvpalliturniir. Merel saab jälgida Nelja Energia kitekross võistlust, kus tuulega võitleb oma ala paremik. Saab proovida aerusurfi ja ajada puusad kuumaks zumba-sessioonidel.

Õhtu üheks naelaks on 8-roundiline profipoksimatš Balti meistritiitlile, mille annab välja Baltic Boxing Union. Seni K-1 ja taipoksiga seotud olnud Mirkko Moisari vastaseks on Eesti kogenuim keskkaalu profipoksija Pavel Semjonov, kes on professionaali tasemel alaga tegelenud juba aastast 2009. Saab loota väga põnevat ja tasavägist heitlust, sest ihaldusväärset Baltimaade meistrivööd himustavad mõlemad mehed.

Kohale ja tagasi Tallinna saab Elroni rannarongiga. Piletid Piletilevist ja kohapeal.
Rohkem infot kodulehel: www.kloogaranna.ee