Ilus sügisunelus! Kuula lembelaulik Sulo värsket lugu "On alles algus me lool"

 (3)

Täna avameelse pihtimusega Kroonika veergudel esinenud Sulo Tintse tuli mõned päevad tagasi välja ka uue looga "On alles algus me lool", mis kaunite sõnadega nii naise imelisusest kui helgest tulevikust räägib.

Ronan Keatingu loo "When You Say Nothing At All" eestikeelne versioon pakatab ilusatest tunnetest ja on ilmselt ennekõike ajendatud Sulo muutustele suunanud elukaaslase Heleni imelisusest.

Solo räägib intervjuus avameelselt, kuidas pool aastat pärast tutvust ta juba justkui loomuliku sammuna teraapiasse ja alkoholisõltuvusega võitlema läks: "Ei, tema on selles mõttes väga tark ja analüüsiv. (Muheleb.) Minu arvates on ta ise nagu psühholoog. Ta ei ole kunagi mu peale selle pärast isegi karjunud. See ei aitakski, vaid ajaks inimese veel rohkem jooma ja vihale. Ta masseeris mind, et näed, kui alkoholi oleks vähem, siis tegeleksid sa ka rohkem oma loominguga."

"Ja täna ma tulingi siia kohtuma otse stuudiost – tegelen uute lugude ja plaadi salvestamisega. Plaat võib tulla juba sel aastal, aga ma pigem usun, et see jääb aasta algusesse," räägib Sulo uuest muusikast, mis töös on.

Loe tema avameelset pihtimust SIIT!