INTERVJUU: Majorlilkween ehk maailmakuulus Eesti tippmodell, kes hakkas muusikat tegema: saan ühendada moe, muusika ja videokunsti!

 (11)
Kuula esimest singlit "Bound"!

Juba 16-aastasena maailma modellindusega vallutama läinud nooruke eestlanna Alexandra Elizabeth Ljadov on nüüd enda jaoks avastanud muusikamaailma. Täna avalikustas ta oma esimese singli "Bound" ning räägib Kroonikale antud videointevjuus lähemalt, mis teda maailma moelavadelt veel kontserdilavale tõmbab.

Viie aasta jooksul on 21-aastane Alexandra võtnud osa lugematutest moeshowdest ja olnud nii kampaania- kui ka kaanenägu mitmetele kõrgeprofiililistele moebrändidele ja -ajakirjadele nagu näiteks Saint Laurent, Agent Provocateur, Vogue ja Elle. Victoria Beckham on teda nimetanud oma muusaks ning ta on uhkel sammul astunud moelaval ka Karl Lagerfeldi kõrval.

Päev enne singli ilmumist istus Alexandra Elizabeth Ljadov aga Kroonika kaamera ette esimest korda muusikuna ja räägib, kus ja millal sündisid tema esimese loo sõnad, millal New Yorgis salvestamisega tegeleda saab ja räägib sellestki, kellega oleks muusikaline koostöö awesome ning millest kõigest tema lood räägivad.

Kuula ka esimest lugu "Bound":