Juba 12ndat korda! Homme toimub legendaarne tantsumuusikafestival Patareiv

 (2)
Juba 12ndat korda! Homme toimub legendaarne tantsumuusikafestival Patareiv
Pressimaterjal

Klubi HALL neljal laval näeb ja kuuleb tantsupidude sarjade MÜRK, JÄCK ja BEATS FROM THE VAULT residente ning üllatusesinejaid! Külastajad lubatakse viia reivikultuuri erikihtidesse ajast nii enne kui pärast meid. Live-üllatajana astub üles ka VANA ehk vokalist Edith Karlson ja produtsent Raul Saaremets.

12ndat korda toimuv Patareiv tuleb ka seekord meieni on teada-tuntud headuses. Ilusad inimesed, munadega muusika ja muretu atmosfäär! Reivile leiab tee sirgjooneline lõige meie ühiskonnast ehk kõik, keda kõnetab vabastav tants ja hüpnotiseeriv muusika. Esmapilgul ehk vastandlikke reivikülastajaid ühendab aga sügav huvi subkultuuri vastu, mis läbi muusika aitab meil vaatamata erinevustele üheks sulanduda.

Iga reiv on uus ja kordumatu. Vastasel juhul oleks võinud piirduda Second Summer of Love ilmutustega 1980ndate lõpu Suurbritannias või esimese Patareiviga 2009. aastal Patarei vangla merekindluses ja - rahu majas! Rahu ei saa aga kunagi majja. Nii avatakse klubi uksed kell 23:00 ja tants - kõige loomulik eksisteerimise vorm ja elu eest tänulikkuse väljendamise viis - kestab seni kuni jalg tatsub.

Rohkem infot leiad SIIT.