Juba täna! LP kontserdi erikülaline on noor lauljanna Anett Kulbin


Anett Kulbin
Anett KulbinFoto: Marianne Ubaleht

Täna, 4. juuli õhtul, lummab oma läbitungivalt võimsa vokaaliga Alexela Kontserdimajas saalitäit inimesi sensatsiooniline LP.

Kontserdi erikülalisena astub lavale andekas lauljanna Anett, kes andis hiljuti koostöös NOËPi ja Frankie Animali ning Erki Pärnoja bändist tuntud Jonas Kaarnametsaga välja singli “Don’t Pretend”.

„Mul on suur au soojendada sellist maailmakuulsat artisti nagu LP. Astun esimest korda pärast muusika juurde naasmist üles täiesti uues koosseisus bändiga ja olen väga elevil, et saan esitada oma uut singlit “Don’t Pretend” just sellisel laval ja sellises vōtmes. Lisaks oleme taaselustanud minu varsema omaloomingu, mis on siiani vaid mōned korrad kõlanud,“ räägib elevil Anett.

Anett on tegutsenud nii bändi Wilhelm solistina kui sooloartistina. 2014. aastal jõudis Wilhelm Eesti Laulu finaali looga “Resignal” ja 2015. aastal poolfinaali looga “Light up your mind”. Seejärel jätkas Anett sooloartistina, andes välja esimese singli “Strong”, mis jõudis Eesti Laul 2016 poolfinaali. “Don’t pretend” on Aneti teine soolosingel ja märgib laulja-laulukirjutaja jaoks stiililiselt uusi katsetusi.

Mõned viimased piletid LP kontserdile on Piletilevis veel saadaval.