Jumala muidu rokkima! Ansambel Regatt annab täna Pirital tasuta kontserdi

 (5)
Regatt
Pressimaterjal

Eesti retro- ja tantsubändide lipulaev Regatt annab täna Pirital jõe paremkaldal tribüünide juures linnarahvale ja oma fännidele tasuta kontserti.

Purjekate, mere ja päikeseloojangu taustal tuleb esitamisele kogu Regati lugude paremik. Kuna poisid on lubanud laulda nii eesti, vene, inglise kui ka itaalia keeles on kontsertile oodatud kõik eestimaalased ja ka külalised kaugemalt.

"Usun, et täna saab olema üks meeldejäävamaid hetki Regatile, sest ei juhtu ju iga päev, et esineme 1980-da aasta Moskva olümpiamängude purjeregati olümpiatule taustal. See on sama tuli mis sümboliseerib kogu ajastut mille muusikat me esitame", räägib bändi solist Marek Jürgenson ja lisab: "Samas pole muidugi punalippe mõtet kohale tuua, sest nõukateema meid üldiselt huvita. Provokatsiooniks esitame kindlasti ka mõningaid selleaegseid Lääne lugusid, mis omaaegsetel tsensoritel oleks pannud kõrvad liikuma."

Tänane kontsert algab kell 20.00. Järgmised suuremad ülesastumised toimuvad Regatil Õllesummeril ja Tallinna Merepäevadel.