Justin Timberlake'i elulooraamat paljastab meelelahutusäri pimedama poole: ma hakkasin 13-aastaselt kanepit suitsetama!


AWARDS-EMMYS/
AWARDS-EMMYS/Foto: KYLE GRILLOT, REUTERS

Poplaulja Justin Timberlake avaldas autobiograafilise raamatu "Hindsight: & All the Things I Can’t See in Front of Me", kus saab teada nii mõndagi uut muidu laitmatu reputatisooniga meelelahutaja kohta.

Nimelt avalikustab Timberlake uues teoses, kuidas ta oli 13-aastaselt nii masenduses lastesaate "The Mickey Mouse Club" lõppemisest, et hakkas kanepit suitsetama.

Kaks hooaega kestnud saates võtsid osa ka tulevased A-listi tähed nagu Christina Aguliera, Ryan Gosling ja Timberlake'iga ka suhtes olnud Britney Spears. Populaarne saade aga tühistati selle loojate poolt, ning Timberlake kartis, et tema ei jõua karjääris kuskile. Ta pidi tagasi kolima koju Tennesseesse, ning hakkas seal pahandusi tegema.

"Ma sattusin pahandustesse ja suitsetasin kanepit esmaskordselt. Ma ostsin endale terve paki tubakat ning mind visati peaaegu seetõttu koolist välja," meenutab laulja uues raamatus.

Ka sarja võtete ajal sattusid Timberlake ja tulevane südametemurdja ning näitleja Gosling pahandustesse. Näiteks varastasid nad lõbustuspargis golfikäru.

Rannap Roostevaba maailm