Ka Aidese, Antonina ja Loitsu lugusid ei tohi enam Tallinna TV-s mängida

 (26)
Ka Aidese, Antonina ja Loitsu lugusid ei tohi enam Tallinna TV-s mängida
Foto: Pressimaterjalid

"Aidese meeskond keelab levitada Tallinna TV vahendusel Aidese loomingut ning kutsub üles ka teisigi artiste käituma sarnaselt," kirjutas Nailboard Recordsi vedaja Ahto-Lembit Lehtmets "Maha tallinna TV" Facebooki kontol.
Saama kehtib ka Loitsu ja Antonina loomingu kohta.

"Ja kuigi keeg Tallinna TV'st Loitsu video kasutamise kohta luba ei ole küsinud, ei annaks me ka mitte mingil juhul seda sinna," lisas Lehtmets.

Antoninas tegutsev Helene Vetik lisas, et nende bändi meelitati veel autorirahade ja pikkade e-mailidega teemal "halb reklaam on ju ka reklaam". Ümber nad siiski ei mõelnud.

Lehtmets arvas, ehk peaks artistid sellel teemal koos ühisavalduse tegema.
"Vaatasin et Aidese väljahõikamist on "laikinud" järgmised artistid: Piret Järvis, Bert Järvet (Nevesis), Ken Koemets (Nevesis), Siim Tubli (Oak Tree), Mihkel Kalmet (Oak Tree), Mihkel Uba (Revolver), Joosep Järvesaar (Bedwetters), Kaspar Kalluste (kõik tuntud Eesti bändid, näiteks: The Sun, Ott Lepland jne), Sten-Olle Moldau (Wetters, Malena), Eric Kammiste (Deafine, Capital Delusion jne), Simo Toode (In Chain), Shiubi Ikazuchi ja ehk mõned veel kelle nime kohe bändidega siduda ei suutnud."