Kae perra! Homoteema üle nääklenud Siiri Sisask ja Mart Helme jagavad peagi sõbralikult lava

 (77)
EKRE volikogu. Siiri Sisask
EKRE volikogu. Siiri SisaskFoto: Taavi Sepp

Hiljuti EKRE nimekirjas kandideerimisest kuulutanud ja vaid mõned päevad hiljem sellest loobunud Siiri Sisask jagab peagi EKRE esimehe Mart Helmega lava, kuna tulemas on ansambli FIX 50. juubelile korraldatud kontserdid.

Fixi juubelikontserdil on loomulikult laval ansambi üks asutajaliige, EKRE esimees Mart Helme. Lauljana astub üritusel üles ka Siiri Sisask.

50 aasta jooksul on FIX andnud erinevates koosseisudes sadu kontserte nii Eestis kui mujal Euroopas, Aasias ja ka Aafrikas ning üllitanud hitte, mis on muutnud Eesti muusikamaailma jäädavalt. Kontserdil kõlavad ainult Fixi parimad lood, teiste seas „Pildiraam”, „Tsirkus”, „Grammofon”, „Aeg sõuab, aeg nõuab”, "Vaid üks pilk", "Solist", "Kaameli jumal", "Pardike ja mooniõis", "Tähtede poole", "On kevad Tartu peal", "Selliseks ma jäin", "Iial ei saa vanaks keegi", "Viimane mohikaanlane", "Kell" jpt.

Seotud lood:

FIXi igihaljaid laule laulavad juubelikontserdil ka Koit Toome, Siiri Sisask, Kaire Vilgats, Tanel Padar, Taavi Peterson, Valter Soosalu ja Kalle Sepp.

Rohkem infot saab SIIT!