Kaks päeva möllu ja muusikat: Haapsalus kerkib tänavu Eesti kõige suurem ja uhkem jaanifestival

 (1)
Kaks päeva möllu ja muusikat: Haapsalus kerkib tänavu Eesti kõige suurem ja uhkem jaanifestival
Foto: Sergei Stepanov, NPA

Jõulud ja aastavahetus said mööda ning on õige aeg hakata mõtlema jaanipäeva peale. 23. ja 24. juunil Haapsalu piiskopilinnuses toimuval Lääne-Eesti suurimal jaanitulel saab näha meie armastatud lauljate paremikku. Üles astuvad Anne Veski, 2 Quick Start, Koit Toome, Apelsin, Ott Lepland ja paljud teised.

"Haapsalu Jaanituli 2017 on üritus millega soovime luua aluse ilusaks traditsiooniks pikkadeks aastateks ja kasvatada sellest välja vabariigi kõige suurem ja uhkem jaanipäeva festival," sõnas ürituse peakorraldaja Sten-Erik Jantson.

Jaanilaupäeval, 23. juunil astuvad üles Nancy, Kairit Tuhkanen (Niki Best of), Getter Jaani, Allan Roosileht. Koit Toome esineb mini-galaga, millest võtavad osa külalisesinejad Sarah (Code One) ja Getter Jaani. 24. juunil säravad laval aga Anne Veski, Apelsin, Marju Länik, Ott Lepland, 2 Quick Start ja Allan Roosileht.

23. juunil avatakse väravad kell 17 ja 24. juunil kell 15. Piletid on tänasest müügil kõigis Piletilevi müügikohtades üle Eesti ja sooduspiletid on saadaval kuni 1.maini.