Karl-Erik Taukar Eesti Laulu ootusi üles ei kruttinud: žürii otsused käivad alati keerulisi radu pidu

 (2)
KUULA uusi lugusid!

"Meil on väga hea meel, et saame nüüd laiemalt oma uut muusikat ja albumit tutvustada: singel "Kell kuus" ilmus koos videoga alles äsja, 13. novembril, ja nüüd Eesti Laul, fantast!" rõõmustab Karl-Erik Taukar oma debüütalbumi tuuri tänaõhtuse viimase kontserdi eel.

"See oli üks väga tore üllatus! Meie ise bändiga usume loosse "Päev korraga" väga, aga žürii otsused käivad alati keerulisi radu pidu," kommenteeris Taukar pääsu Eesti Laulule. "Lootusi üles ei kruttinud, vaatasime rahulikult, kuis asi kulgeb. Eesti laul on üks lõbus ettevõtmine, juba selle melu pärast tasub osa võtta."

Loo viis on kirjutatud Taukari enda ja Eric Kammiste poolt, sõnad tulid Fred Kriegeri ja Ericu sulest. "Sõnu peab igaüks ise kuulama ja endaga võrdlema, aga eks ta üks feel-good song ole. Yolo-manid jäid küll aastasse 2013, aga sellised proovi-kõike-tegelased ei sure kunagi välja. Või kui isegi surevad, siis oluliselt lõbusamalt," lisas laulja.

Karl-Erik Taukari debüütalbumi "Vääramatu jõud" tuuri viimane kontsert toimub juba homme kohvikus Sinilind. Piletid Piletilevist.