Karl-Erik Taukar saab Päevakoeralt hävitava hinnangu: ta on safe muusika etalon, nagu labradori koer, keda on võimatu vihata

 (3)
Lisatud videod!
Karl-Erik Taukar saab Päevakoeralt hävitava hinnangu: ta on <em>safe</em> muusika etalon, nagu labradori koer, keda on võimatu vihata
Ekspress Meedia

Hooaja viimane kruvisaate episood tõi Delfi TV stuudiosse taaskord otsekohesed 5MIINUST poisid Estoni Kohveri ja Päevakoera, kellest viimane on teada-tuntud Karl-Erik Taukari "fänn". Loomulikult ei lasknud Päevakoer mööda võimalust taaskord Eesti menukaimale muusikule puid alla panna.

"Taukar on safe muusika etalon. Ta on nagu labradori koer, keda ei saa vihata. Äge kindlasti ei ole ja kui peab valima, siis ei kruvi!" teatas ta, hoolimata sõber Kohveri märgatavalt suuremast sümpaatiast poplauljate suhtes.

See pole sugugi esimene kord, kui Päevakoer Taukari kohta krõbedalt arvanud on - mullu suvel eetrisse antud kruvisaate episoodis lahkus räppar loo "Lähedal" vältel hoopis kaamera eest, luges telefonist uudiseid ning ei soostunud käimasoleva pala kohta sõnagi lausuma.