Kas teeb puhta töö? Neljas muusikaauhindade kategoorias nomineeritud Anna Pärnoja on tunnustusest rabatud: see protsess on olnud väga isiklik


Anne ja Erki Pärnoja presidendiballil
Anne ja Erki Pärnoja presidendiballilFoto: Meisi Volt

Lauljatar Anna Pärnoja, kes kannab artistinime Anna Kaneelina, on tänavustel muusikaauhindadel nomineeritud lausa neljas kategoorias ning Õhtulehele antud intervjuus nendib ta, et säärane tunnustus on jalustrabavalt üllatav ning kingib ühtviisi nii õnnejoovastust kui tänutunnet.

“Ootused ja kriitika on mul enda suhtes olnud alati väga kõrged ja samuti hirm pettuda. Seega kogusin väga kaua aega, et teha see otsus, et jah see on nüüd see, mida ma usaldan ja lasen sellel endast välja tulla," kirjeldab Pärnoja debüütalbumi "Anna Kaneelina" sündi ning lisab juurde, et protsess on olnud väga isiklik.

“Olen plaadi tegemise käigus enda sees päris korralikul reisil käinud,” tõdeb ta. “Minu kogemus emaks saamisel-kasvamisel (Annal ja tema abikaasal Erki Pärnojal on kaks last — viie ja poole aastane tütar Marta ja neljane poeg August — toim.) raputas minus kõike — see oli suure jõu ning hapruse tunnistamine ja tunnetamine samal hetkel.”

Loe edasi Õhtulehest!

Rannap Roostevaba maailm