Ketikoerad annavad laupäeval Rock Cafés oma viimase kontserdi!

 (3)
Ketikoerad annavad laupäeval Rock Cafés oma viimase kontserdi!
Weekend.ee

Rein Rannapi poja Ikevald Rannapi bänd Ketikoerad paneb pillid kotti ja annab laupäeval viimase kontserdi ning on oma suureks lõpupauguks kokku kutsunud lausa tõelise kahurväe - Smilersi ja Ott Leplandi ning lavale ronib isegi katkise rangluuga Tanel Padar ise!

Kõigil Ketikoerte fännidel ei tasu aga ehmatada, sest poisid ise väidavad, et viimane kontsert märgib uue asja algust ning koorumas on midagi täiesti uut. "Nagu elus ikka, tuleb ette muutusi ja edasiliikumisi, vahest on õigem lasta asjadel tulla sinu juurde!" leiab bändi trummar Siim Koppel ja lisab, et kõigel on kõigega seos ja oma aeg.

Ketikoerad toimetasid üle kahe aasta ning on ülesastunud paljudel meeleolukatel kontsertidel ning mitmetel festivalidel üle Eesti, lisaks olnud põhiliselt tõukejõuks BändCämp bändilaagrites loomingulisuse arendamisel. "Tänutäheks fännidele paneme kokku ka isesalvestatud plaadi, mille peal on kõik enamus lood, mida meilt on küsitud," lubab Koppel.

Kui plaat valmis, saab seda endale soetada Rock Cafest. Konstert toimub laupäeval, 1.septembril, Rock Cafés ning Ketikoerte poisse näeb laval kell 21.45. Ole kohal, sest see on viimane võimalus seda bändi esinemas näha!

Kui Sa pole varem Ketikoertest midagi kuulnud, siis pane kõrv peale:

Rannap Roostevaba maailm