Kisub räpi- ja R'n'B festivaliks: Nelly Eesti kontserti soojendab seitse artisti


26. oktoobril Tallinna ööklubis Cathouse esinevat räpi- ja R'n'B superstaari Nellyt soojendavad tervelt seitse Eesti sama ala tippu. Lavale astuvad DJ Möls, DJ FRNK, Elysian, DJ Bad J, Lauri Pihlap, Põhja-Tallinn, DJ Double G & DJ Me-Dee.

Neljakordne Grammy auhinna võitja ja muusikamaailma ikoon Nelly esineb kõigest 1000-pealisele publikule. Staar valis uue tuuri toimumiskohtadeks nimelt klubid, kus publik oleks artistile võimalikult lähedal.

Äsja ilmus Nelly uus stuudioalbum M.O., millel teevad muuhulgas kaasa superstaarid Pharell, Nicki Minaj ja Nelly Furtado.

42-aastane Cornell Iral Haynes Jr aka Nelly on tänaseks müünud üle 40 miljoni albumi ning R'n'B ja hiphopi artistide seas on ta müügitulult teise kohal maailmas.

Nelly on millenniumi-järgse aja üks tuntumaid artiste. Seitsme stuudioalbumi edukaimad lood on muuhulgas Hey Porsche, Dilemma, Hot in Herre, Just a Dream jpt. Artist on üks edukamaid esitajaid ja laulukirjutajaid ning on koostööd teinud muuhulgas ka Justin Timberlake-i, Kelly Rowlandi, Nicky Minaj-i, Pharelli, Nelly Furtadoga, Pharelli jpt.