KLAPID PÄHE! 5 lugu 5 elujuhtumiks: Dinneri popminiatuurid paitavad kõrva nii peojärgsel hommikul kui ka öisel rongisõidul

Kumu ÖÖ
KLAPID PÄHE! 5 lugu 5 elujuhtumiks: Dinneri popminiatuurid paitavad kõrva nii peojärgsel hommikul kui ka öisel rongisõidul
Foto: Dinner

Laupäeval, 18. juunil tähistab Kumu kunstimuuseum oma kümnenda tegutsemisaasta täitumist ning suve algust suure muusika ja kunsti peoga. Üle viie aasta toimuv minifestival Kumu ÖÖ toob publiku ette 15 eripalgelist kohalikku ja välisartisti, kellega Publik lähemalt tutvust teeb. Esimesena võtsime rajalt maha Dinneri, kes Publiku jaoks viis enda lugu välja valis ning need viie elujuhtumiga paari pani.

1. "Going Out"
"Kui sa tunned ennast peojärgsel hommikul väga üksikuna."

2. "Wake Up"
"Öösel rongiga läbi Euroopa kihutamiseks ja aknast välja vaatamiseks."

3. "The World"
"Jalutamiseks kevadises Neuköllnis, varahommikul."

4. "Girl"
"Kui sa tunned ennast tüdrukuna."

Seotud lood:

5. "The Dawn Is Here"
"Hea lugu pesu voltimiseks."

Los Angeleses resideeruv taanlasest värvikas indiepopi crooner Dinner tutvustab Kumu Ööl oma tänavu Captured Tracksi leibli alt ilmunud albumi "Psychic Lovers" keelpõses retrosündipoppi. Tema omakõlalist baritoni on muusikapress võrrelnud "seedehäiretega kaelkirjaku“ häälega. "Suurepärane nägu, suurepärane keha, suurepärased lood,“ kirjeldab Dinnerit tema kuulus leiblikaaslane Mac DeMarco.

18. juunil toimuva Kumu ÖÖ piletid on saadaval Piletilevis. Kumu klubikaardi omanikele ja Telia klientidele kehtivad soodustused. Lisainfo: www.kumuoo.ee!