Kloogaranna Festival lubab: tuleb kuum show!

 (3)
Kloogaranna Festival lubab: tuleb kuum show!
Delfi

Kuna erinevad ilmaportaalid ennustavad, et nädalavahetusel on Kloogarannas tõeline päikesepaisteline ja kuum suveilm, siis alustab laupäeval keskpäeval Kloogaranna Festivali avalöögi reggae ja afro grupp Bombillaz, kes sobib päikese, ranna ja liivaga ideaalselt kokku!

Kloogaranna Festivali korraldustiim lubab, et seejärel saab aega veeta tuntud tegijate nagu Smilersi, Ivo Linna & Supernova, Shanoni, Ewert and the Two Dragonsi ja Hannah' seltsis.

Ranna-liival toimub Rademari rannajalgpalliturniir, zumba, poksishow Eesti esikinnaste Ainar Karlsoni ja Kaupo Arro osalemisel, lohesurf, aerusurf ning veel palju põnevat. Lastele on avatud batuudipark, tehakse näomaalinguid, kohal on Jeti ja Jänku-Juss, lisaks sõõrikud, pannkoogid ja loomulikult jäätis.

Külastajate elu teevad lihtsamaks festivalibussid, mis sõidavad Tallinna ja Kloogaranna vahet vahemikus 11.00 - 03.00. Kaasa on soovitab pakkida ka rannariided, kuna see võib vabalt olla nii esimene kui viimane võimalus sel suvel end merevees märjaks kasta. Piletid Piletilevist ja kohapeal.