KLÕPS | Eminemi tütre uus pilt tõestab, et ta on oma isa täielik kaksik!

 (6)
KLÕPS | Eminemi tütre uus pilt tõestab, et ta on oma isa täielik kaksik!
Scanpix

Räppar Eminemi tütrest Hailie Scott Mathersist on kasvanud väga populaarne Instagrami suunamudija, kelle igat liigutust jälgivad 1,7 miljonit kasutajat. Kuid 23-aastase neiu viimane pilt tuletab meelde, et Hailie on oma kuulsa isa täielik koopia.

Eminem on mitme pala laulusõnades rääkinud sellest, et ta loodab oma tütrele paremat lapsepõlve ja noorust. Tundub, et Hailie on oma isa uhkeks teinud, sest neiu lõpetas hiljuti ka ülikooli.

Ehkki Eminem on oma eksabikaasa Kimiga korduvalt vaenujalal olnud ning nende suhet on küllaltki avalikult lahatud, on nad suutnud tütrest eeskujuliku noore neiu kasvatada. Tütart ei hellitatud ära ning tema lapsepõlv möödus nagu iga teise tavalise plikatirtsu oma. Hailie õppis tavalises keskkoolis ning lõpetas selle suurepäraste tulemustega.

Eminem on üles kasvatanud ka eksnaise Kimi kaksikõe tütre Alaina ning tal on Hailie emapoolse poolõe Whitney hooldusõigus.

Eminem on oma tütrest laulnud näiteks lugudes "Crazy in Love", "The Way I Am", "Kim", "Mockingbird", "Like Toy Soldiers", "Hailie Song", "Not Afraid", "Beautiful", "Stan" jpt.