Klubi HALLi kevadhooaja lõpp: punkti paneb saksa DJ Mike Dehnert


Klubi HALLi kevadhooaja lõpp: punkti paneb saksa DJ Mike Dehnert
Eisi MäeotsKen Mürk

Raadio 2 saatejuht, peosarjade MÜRK ja Tallinn Express resident Eisi alustab 1. juunil klubis HALL omanimelise peosarjaga "Eisi invites:". Esimeseks külaliseks on Saksamaalt pärit DJ, produtsent ja plaadifirma Fachwerk asutaja Mike Dehnert.

Berliini viljaka produtseni looming varieerub dubisest minimal- technost toore eksperimentaalse tekstureeritud tantsumuusikani ning on pälvinud paljude elektroonilise muusika fännide poolehoiu üle maailma. Aastal 2007 asutatud plaadifirma Fachwerk on välja andnud tohutul hulgal digitaalset muusikat ning tosin 12-tolliseid. Roman Lindauga 2008. aastal välja antud "Umlaut2", mis ilmus hiljem ka Levon Vincenti remixina aastal 2009 Clone alt, sai kiirelt tantsupõrandate lemmikuks. Hiljem jätkas Dehnert loomingu väljaandmist mitmete leibelite nagu Fachwerk, Clone, MD2, Delsin, Deeply Rooted House, Echocord Color, Colomage alt, varieerudes elektroonilise muusika žanrite piirimail.

Lisaks Mike Dehnertile astuvad üles kohalikud Artur Lääts, Micaela Saraceno ja Eisi. Kohal tasub kindlasti olla, sest ühtlasi sulgeb HALL selle üritusega ka oma kevadhooaja.

Ürituse link: https://www.facebook.com/events/434557523967611/
Mike Dehnerti muusika näiteid saab kuulata siit ja videoklippi Bolierroomist Berliinist klikkides siia.

Pressifoto
Rannap Roostevaba maailm