Klubi Studio tähistab sel nädalavahetusel seitsmendat sünnipäeva


Klubi Studio tähistab sel nädalavahetusel seitsmendat sünnipäeva
"Assassin's Creed: Origins"

Eile alguse saanud Klubi Studio kolmepäevane sünnipäevaprogramm pakub elektroonilise muusika sõpradele mitmekülgset elamust, kus astuvad üles nii kohalikud nimekad muusikaselektorid kui laupäeval sünnipäevale suursuguse punkti panev Londoni underground klubiskeene kroonimata kuningas Swindle.

„Studio sai loodud 2011. aastal armastusest muusika vastu. See on väärtus ja osa meie DNAst, mille eest ka vankumatult seisame. Kaks saali, kaks elamust,“ meenutab tegevjuht Priit Tomp klubi loomist. „Oleme seitsme aasta jooksul võõrustanud Sauna tänaval üle 800 sündmuse, mida on külastanud enam kui 400 tuhat külastajat. Studio on endiselt ainus pealinna programmiklubi, mis tegutseb kahel korrusel ning panustab muusikasse, mis kostub publikusse Funktion One maailmaklassi muusikasüsteemi kaudu.“

Klubi programmijuht Philip Nikolajev räägib, et sünnipäevaks on majja kutsutud kõik lemmikud DJ-d. „Eile alustanud „All In“ peosari, mis on olnud Studio nädalasisene lipulaev alates klubi algusalgusest, tõi majja plaadikeerutajad Rami, Muuli ja Qrx’i. Täna keerame volüümi 11 peale, sest „All Stars“ peol astuvad üles üle kümne DJ,“ tutvustab programmijuht nädalavahetuse sündmusi. „Homme paneme aga pintsakud selga ja naudime suurepärast etteastet Swindle’ilt (UK), kes mängib garage’it
ja küttemat elektroonilist muusikat. Nägin teda mõned aastat tagasi Barcelonas Sonar Festivalil esinemas ja mõistsin, et pean ta Eestisse kutsuma, sest see, mida ta kahe CD-mängijaga teeb, on ikka midagi uskumatut!“ sõnab programmijuht vaimustunult.

Studio seitsmenda sünnipäeva programm sai alguse eile. Täna astuvad kahel korrusel plaadimasinate taha Nix [no] Jonny, Blackbullets, Raigo Smith, Saulus, Paap, QrX, Jaan Jaago, Dr. Philgood, Quest, Frnk, Nova ja Rii. Homme panevad nädalavahetusele punkti Swinde (UK) ja Bisweed teisel korrusel ning Muudu ja Ruff esimesel korrusel.