Kogu tõde sellest, miks R2 Aastahitti üle ei kanta: R2 on sel hooajal niigi palju ETV kajastust saanud!

 (7)
Lisatud
Kogu tõde sellest, miks R2 Aastahitti üle ei kanta: R2 on sel hooajal niigi palju ETV kajastust saanud!
Foto: Tanel Meos

Paljud muusikasõbrad olid sel aastal sügavalt pettunud, kui kuulsid sellest, et Eesti Rahvusringhääling sel aastal tele-eetris R2 Aastahitti üle ei kannagi. Nüüd on põhjus selge ja nii ETV kui R2 kommentaarid on alljärgnevad:

"Raadio 2 on teles sel hooajal palju suuremaltki kui varem, sest R2 Live sarja raames salvestatakse viis kontserti, kus esineb kokku 15 ansamblit.
Esimesed kaks kontserti on juba üles võetud ja ka ETV2 eetrist nähtud," nendib ERR avalike suhete juht Anneli Tõevere-Kaur ning vastab sellega Publiku toimetaja poolt püstitatud küsimusele, miks röövitakse R2'le iga-aastane tähtsaim ja suurejoonelisim võimalus end promoda.

R2 peatoimetaja Henry Kõrvits on optimistlikum: "Raadio 2 koduleheküljel on nähtav ülekanne, mis võetakse üles mitme kaameraga ning kuna teleülekanne on komplitseeritum, siis tavaliselt on palju nurinat selle üle, et bändid ei esine otse. Nüüd kõik bändid esinevad otse!" teatab ta ning lisab juurde, et tänapäeva telekavaatamise ja raadiokuulamise harjumused on muutunud ja suures osas netti kandunud, seetõttu pole enam väga vahet, kas üritust vaadatakse telekast või netist. Pealegi, netiülekande tegemine on soodsam.

Rannap Roostevaba maailm