Kokkusattumus või midagi enamat? G4S taotleb kaubamärk "Nublu" patenteerimist

 (52)
Coca Cola pidu
Coca Cola piduFoto: Sven Tupits

Eesti muusikamaastiku vaieldamatut hetkeliidrit Nublu võib ees oodata ootamatu üllatus, kui ta oma artistinime soovib tulevikus patenteerida. Nimelt on kõigest kaks kuud tagasi taotlenud sama kaubamärki hoopis turvafirma AS G4S Eesti.

Firma kommunikatsioonijuht Reimo Raja ütles Kroonikale, et kaubamärgi Nublu registreerimine sattus puhta juhusena samale ajale, kui räppar populaarseks sai. Nimelt anti taotlus sisse 26. juunil, Nublu hittlaul "Mina ka" tuli välja 30. mail. Ei tea, kas puhas juhus on seegi, et G4Si taotletava patendi juurde kuuluv logo on koeraga, nagu Nublulgi.

"Meil on üks idee, mis aitab Eestit turvalisemaks muuta. Plaanime sellest juba sel kuul lähemalt rääkida. Teeme seda koos inimestega, kes seisavad igapäevaselt meie turvalisuse eest," lisas Raja. Nublu nimele taotletakse patenti nii erinevate turvasüsteemide kui ärikingituste klassis.

Patendiamet
Seotud lood:

"Võimalik, et võtame Nublugi kampa, et temagi saaks öelda: "Mina ka teen Eestit turvalisemaks!""

"Nublu tulevase albumi pealkiri „Mind on mitu“ ütleb seda, et teda on mitu, Nublusid on mitu. Tema album pidi juba suvel ilmuma, aga siiani pole. Võib-olla on siin seos, võib-olla mitte," ütles Raja nublulikult salapäraseks jäädes.