Korralik räpipidu! Õllesummeril esinevad Arop, Reket, Öed ja 5Miinust


Korralik räpipidu! Õllesummeril esinevad Arop, Reket, Öed ja 5Miinust
Pressimaterjalid

4.-6. juulini toimuv Õllesummer Festival tähistab sel aastal oma 25. juubelit ning toob lavale suure hulga uusi eesti artiste. Festivali peaesinejateks on Armin van Buuren, Pet Shop Boys ja Franz Ferdinand, kuid eraldi tähelepanu tasub pöörata C-lavale, kus astuvad üles hetkel edetabeleid juhtivad kodumaised räpp-artistid.

Õllesummeri ühe peakorraldaja Tarmo Tuvikese sõnul on värske eesti muusika neile väga oluline: “Muusika ja muusikud on
kuidagi avanenud – palju on pidu ja argipäeva romantiseerimist, aga ka eneseirooniat ja ühiskonnakriitilistust.

Eestis on muusika väga ägedas suunas liikumas ja meil festivali korraldajatena on selle üle ainult hea meel,” sõnas ta. “Vinge on ka see, et eesti keel on muusikas taas au sees.

Toome teile lavale palju tohutult häid artiste, kes näitavad, et ka emakeeles saab sõnadega mängida ja loov olla,” ei jätnud Tuvike kiidusõnu jagamata.

Nii esineb C-laval oma esimese suure kontserdiga ansambel Öed, kuhu kuuluvad Kristel Aaslaid ja Tuuli Rand. Koheselt hitistaatusesse tõusnud lood “Ära käpi mind” ja “Rulli Rulli Rulli” tulevad esitamisele koos seni veel avaldamata lugudega.

Seotud lood:

Esmakordselt astuvad Õllesummeri lavale ka räpparid grupist 5Miinust ning megahiti “Kiki Miki” autor Arop sooloartistina. Soolokontserdiga astub C-laval publiku ette ka armastatud lemberäppar Reket.