KÕRV PEALE | Mick Pedaja avaldas esimese singli peagi ilmuvalt albumilt "Avaimus"

 (2)
KÕRV PEALE | Mick Pedaja avaldas esimese singli peagi ilmuvalt albumilt "Avaimus"
Foto: Pressimaterjal

Mick Pedaja annab detsembris välja kaua oodatud uue albumi nimega “Avaimus”, mis on vägagi seotud tema enesearengu ja muutustega. Mick ammutab muusika loomisel inspiratsiooni eelkõige loodusest, tunnetest ja inimestest tema ümber.

“Avaimus ehk ava end vaimus”, ütleb Mick tutvustades uut albumit. Plaadi olemuses soovib autor edasi anda mõtteid, et hoiaksime ning tolereeriksime üksteist kui looduse osa ning mõtleksime ka meie pärandist ehk metsast kui väärtusest. Oleme külalised metsas, kuhu meid oodatakse avasüli. Austame rohkem kohalikke asunikke ning elu selles. Avades vaimu, avame ka end loodusele ning loodus end meile.

Nagu ka Micku eelmisel väljaandel “Hingake / Breathe”, kuuleb uuel plaadil nii eesti- kui ka ingliskeelseid lugusid. Palade vahele on põimitud mõned lood Micku enda kirjutatud muusikat keelpillikvartetile. Esimene singel albumilt on “Heat & Leaf”, mis nägi ilmavalgust täna, 29. november 2018 koos imelise loodusest inspireeritud videoga.

Koos albumiga on kuulajatel võimalus nautida muusikat kontsertidel 12. detsembril Tartu Eesti Rahva Muuseumis ning 13. detsembril Tallinnas Erinevate Tubade Klubis.