Kuressaare Kitarrinädal pakub kuulata nii vastabiellunud Pedajaid kui teisi andekaid muusikuid!


Mick Pedaja Kultuurikatlas
Mick Pedaja KultuurikatlasFoto: Marianne Ubaleht

Järgmisel esmaspäeval, 13. augustil algab Kuressaare Kitarrinädal, mille keskmes on juba 12. korda toimuv Kuressaare Kitarrilaager, kus osalejaid on traditsiooniliselt igas vanuses ja igal mängutasemel ja paljudele osalejatele on see saanud iga-aastaseks kohtumispaigaks.

Kitarrilaagrit juhendavad tunnustatud tegevmuusikud Jaak Sooäär, Marek Talts, Karl Laanekask, Kristjan Kaasik, Erko Niit, Laura Junson, Marti Tärn ja kitarrilaagri korraldaja Andre Maaker. Laager pöörab rõhku loomingulisele pillimängule ja improviseerimisoskuse arendamisele. Õppetöö toimub ansamblites ja lõpeb pärast kuue-päevast laagrit kontserdiga laupäeva õhtul Kuursaalis.

Lisaks kitarrilaagrile pakub Kitarrinädal professionaalset sisu ka neile, kes kitarrimängu naudivad ise pilli kätte võtmata. Kolmapäevast laupäevani toimub oodatud kontserdiprogramm:

13. ja 14. augustil kell 20 — kitarrijämm GOSPAs (meeleolukad juhendajate jämmid: Sööäär/Talts/Maaker/Kaasik/Niit/Junson/Laanekask

15. augustil kell 21 Kuursaalis — Jaan Sööt ja Andre Maaker — uue plaadi esitluskontsert “Armastusfilm”.

16. augustil kell 21 Kuursaalis — Weekend Guitar Trio. Mart Soo, Robert Jürjendal, Tõnis Leemets — 25 aastat kitarride ja elektroonika sümbioosi.

17. augustil kell 21 esmakordses ja erakordses kontserdipaigas Kuressaare bussijaamas! Mick Pedaja ja Angeelia — maagilised heli- ja hingemaastikud.

Seotud lood:

18. augustil kell 19 Kuursaalis — Kitarrilaagri lõpukontsert, mille järgneb Sadhu Jämm.

Lisainfot leiab Facebookist.