Kuu vaid veel! Tallinn Music Week tegi Ajukajaga Glorias otsa lahti!


Tallinn Music Week'i pressitutvustus Glorias
Tallinn Music Week'i pressitutvustus GloriasFoto: Eero Vabamägi

Täna korraldas Tallinn Music Week (TMW) ajakirjanikele väikse festivalitutvustuse, mis ennekõike esitles muusikafestivali uusi ja vägagi mõnusaid külgi.

Lisaks sellele, et lavad vallutab uus muusika, annab seekordne festival 5. juubeliaastal võimaluse tutvuda ka TMW Maitsed raames festivalipassiomanikel kolmel õhtul suurepäraste Eesti köögi maitsetega degustatsioonimenüüdega 16 nimekas restoranis.

Peagi valmiva äpi EMT Live abil saab aga nutitelefonis tutvuda bändidega lähemalt, kuulata muusikat, vaadata videoid, koostada oma festivalikava ning osta kohe meeldiva artisti kontserdile ka piletid!

Üks restoran, mis ainulsaadset maitseelamust sel perioodil pakub, on imeline Gloria, kuhu igaüks ehk naljalt muidu ei satu, ent ometi peaks, sest Dimitri Demjanovi käe all valminud roogade maitsmiseks pole paremat aega, kui mõned tunnid enne mõnusat muusikalist elamust 3.-6. aprillini.

Täna pakkus ampsu muusikalist vahepala Ajukaja ja Mart Avi, keda festivalil võib näha 6. aprillil Von Krahli Teatri laval.

Lähemalt saad tutvuda TMW Maitsetega aadressil tmw.ee/food, festivaliinfo leiad aga aadressilt www.tmw.ee

Rannap Roostevaba maailm