KUULA: Animal Drama avaldas uue singli

 (1)
KUULA: Animal Drama avaldas uue singli
Foto: Pressimaterjalid

Hiljuti Positivuse festivali raames üles astunud ja järgmisel nädalal Tartu Muusikanädalal mängiv kollektiiv Animal DramHiljuti Positivuse festivali raames üles astunud ja järgmisel nädalal Tartu Muusikanädalal mängiv kollektiiv Animal Drama avaldab oma verivärske singli "Keep It Real", mis on ansambli teine võõrkeelne singel.

Ansambli Animal Drama laulja Fredy Schmidti sõnul on antud lugu teistsuguse karakteriga, kui Animal Drama varasemad singlid : ""Keep It Real" on väga gruuvipõhine. Ja väga lahe on, et meie kitarrist Argo Vals on lisanud loole päris palju Radiohead´i 1995. aasta albumi "The Bends" feel'iga kitarririffe."

2010. aastal omistati koosseisule R2 "Aasta Demo" auhind ja sama aasta novembris ilmus bändi omanimeline debüütalbum, mille kohta arvustaja Erkki Tero kirjutas Eesti Ekspressis järgmist: "Kokku on kinnitatud tihe laulik hoogsat ilu-rokki, tsutsuke emolikkust üle trumpavaid tundepööriseid ja toimivaid, värvikirevaid meloodiaid."

Tallinn Music Week 2012 raames nimetas Ühendkuningriigi ajakirja Loud and Quiet reporter AP Childs neid üheks peamiseks põhjuseks, miks üldse seda festivali külastada.