KUULA | Ansambel Curly Strings andis välja kaasahaaravalt kauni suvise pala

 (2)
Curly Strings Tartu laululaval
Curly Strings Tartu laululavalFoto: Anni Õnneleid

Kodumaine menuansambel Curly Strings on valmis saanud albumitäie uut muusikat, mis on jäädvustatud helikandjal nimega "Hoolima". Värskelt andis bänd välja ka uue laulu "Aastapäev".

"Oma kolmanda albumiga võtsime veidi rohkem aega, et kogu uusloomingu hulgast oleks võimalik valida, mida plaadile panna ja mida välja jätta, tekitada viimase paari aasta loominguline kontsentraat – kange ja tummine," kõneleb plaadist Villu Talsi.

Kuulajatel saab olema päris palju üllatusi ja avastamist nii kompsositsioonide, seadete kui ka kõlapildi mõttes, samas on plaadil ka üksjagu lugusid vanas heas Curly stiilis. Laulukirjutamisse olid kaasatud ka Juhan Aru, Aapo Ilves ning puudu pole ka Taaveti ja tema ema Marge Nilleri ühissulest sündinud lugu.

"Enamus albumi lugudest on mingil määral kantud hoolimise ja armastuse teemaringist. Ei tahaks öelda, et praegu oleks ühiskonnas vähe hoolimist, aga üleliia palju pole teist küll teps mitte," selgitab albumi tekstide sisu solist Eeva Talsi.

Seotud lood:

Plaat salvestati ja miksiti Hispaanias Barxeta helistuudios Dani Castelari poolt, kes muu hulgas on töötanud koos Michael Jacksoni, REM-i, Paolo Nutini ja nüüdseks ka Curly Stringsiga.