KUULA: Elektriline suvetiks! HU? üllitas Sulle soojadeks õhtuteks mahedalt tuulise muusikapala


Möödunud reedel esitles ansambel HU? uut singlit "Suvetuul" harva aset leidva kontserdiga ning üllitas tänasest loo koos videoga ka levinumatesse digikanalitesse. Nii jaanuaris ilmunud singel “Exind” kui ka täna ilmunud “Suvetuul” pärinevad HU? pidevalt täieneva uue albumi materjali hulgast.

Seni on HU? muusika juba eestlaste teadvusesse laulnud rohkem kui ühe käibefraasi, hittidega “Absoluutselt”, “Elupõletaja” “Depressiivsed Eesti väikelinnad” - mitmete teise seas. Uusim lugu “Suvetuul” on samuti HU?le omaselt selge sõnumi ja saundiga pala.

HU? on Hannaliisa Uusma, Bert Prikenfeld aka DJ Critikal ning Leslie Laasner. HU? kolm peategelast jõuavad täita loomingulisi rolle ka üsna mitmetes muudes projektides. Leslie Laasner Leslie Da Bassi soolomaterjaliga, Hannaliisa Uusma värske duoga Hunt ja Bert Prikenfeld produtseerides nii räpp-, pop- kui alternatiivmuusikat.

HU? on jätkuvas stiilipuhtuses HU? ja bändi sensatsioonilisest läbimurdest albumiga "Film" täitub peagi kümme aastat. Seda vahemikku täidavad neli kauamängivat, mitmed singlid ja hitid, mis jõudsid üle Eesti, leides universaalselt poolehoidu nii kriitikutelt kui lastelt.