KUULA: ETV sarja "Punk teraapia" erivajadustega noorte bändil Bandemoonium ilmus esiksingel "Kus mu püksid on?".

 (1)
Tulekul kontsert Metsatölluga!
KUULA: ETV sarja "Punk teraapia" erivajadustega noorte bändil Bandemoonium ilmus esiksingel "Kus mu püksid on?".
Foto: Kristjan Lepp ja Uku Vahur

ETV sarjast "Punk teraapia" tuttav ansambel Bandemoonium naudib esimesi suuri samme kuulsuse teel. Bändil on valmis nende endi kirjutatud esiksingel "Kus mu püksid on?" ning juba täna õhtul ootab ees kontsert Vaba Laval.

Ansambel Bandemoonium on alates kevadest teinud läbi tohutu teekonna - nad on seigelnud nii siin kui sealpool Soome lahte, saanud kogemusi nii raadios kui teleekraanil. Jämminud koos Metsatöllu ja Elephants from Neptune muusikutega ja ansambliga Pertti Kurikkaan Nimipäiväivät. Nüüd on aeg küps suure lava jaoks, et seista võrdsena teiste muusikute kõrval.

Erivajadustega noorte bändile on laval toeks Eesti folkmetali lipulaev Metsatöll, kes teeb ühtlasi oma esimese etteaste pärast Euroopa turneed. Samuti asutuvad üles kodumaad väisav Ingrid Lukas ning alati elegantsed Kosmikud. Kontserti näidatakse 25. detsembril ETVs.

Kontserdi tulu annetatakse Eesti laste ja noorte diabeedi ühingule eesmärgiga kinkida jõuludeks vähemalt ühele esimese tüübi diabeeti haigestunud lapsele moodne insuliinipump.

Aita erilistel noortel aidata noori abivajajaid!

Kontserdipiletid on saadaval Piletilevis ja enne kontserdi algust koha peal.