KUULA: Juba eos hukule määratud projekt? Taasühineva Spice Girlsi uhiuus pala valmistas fännidele suurt pettumust


Terve internet läks pöördesse, kui Spice Girls tegi teatavaks, et tuleb taas kokku, ent 90ndate menubändi värske singel nii suurt muljet ei avaldanud.

Oma 20. sünnipäeva puhul saavad vürtsitüdrukud taas kokku, ent sugugi mitte täiskoosseisus ja hoopis uue nime all. Värske projekt kannab nime GEM ning selle liikmeteks on Geri Halliwell, Mel B ja Emma Bunton. Moeguru Victoria Beckham ja “Sporty Spice” Mel C ei soovinud projektis osaleda.

Hoolimata sellest, et bändi on alles jäänud vaid kolm algset vürtsitüdrukut, olid fännid comback’i pärast suures elevuses, kuid internetiavarustesse lekkinud uhiuus singel jahutas need emotsioonid koheselt maha. GEM’i esimene ühine lugu kannab nime “Song For Her” ning osade fännide meelest on selle lüürika lapselik, teised nendivad, et see kõlab nagu mõni pala Eurovisionilt.

“See ei ole singel, me lihtsalt lõbutsesime stuudios. See on vaid demo ja kuidagi sattus see internetti,” seletasid bändi liikmed. “Me tahame pidutseda ja kui see lõpuks aset leiab, olete te kõik kutsutud,” vihjasid naised, et Londonis asuvas Hyde Park’is on oodata hiigelkontserti.

Kuula lugu ning avalda arvamust — kas Spice Girls’i teine tulemine on juba eos hävinud?