KUULA | Lenna Kuurmaa ja Juss Haasma avaldasid algava jõulutuuri puhul ühise singli

 (4)

Lenna Kuurmaa teeb oma elu teise jõulutuuri tänavu koos Juss Haasma ja tema tütre Miiaga, mille puhul valmis ka vahva talvelugu nimega "Meie Vahel".

“Juhuseid pole, olen kogu aeg lootnud, et mulle satuks lavapartneriks keegi intrigeeriv, endagi jaoks huvitav kaaslane. Laulvad näitlejad on minu jaoks huvitavad, toovad kontsertidele juurde lisaväärtuse”, räägib Lenna enne algavat jõulutuuri. “Nii palju kui ma Jussi tean, on ta väga võimekas. Need ei tule tavalised kontserdid, kuna Juss on visiooniga inimene, lavastaja võimetega. Tulemus tuleb kindlasti huvitav ja eriline!”

Juss Haasma, kes on üles kasvanud “Kukerpillide pojana” rahvaliku muusika keskel, on samas laulnud 6 aastat Miikaeli poistekooris ning selle koosseisus andnud kontserte mitmel pool Euroopas: Poola, Prantsusmaa ja Saksamaa kirikutes ja kloostrites. Tallinna erinevatest kirikutest rääkimata.

“Lennaga olime koos saates “Su nägu kõlab tuttavalt”. Lenna on ütlemata kihvt naisartist, temaga koos jõulutuuri tegemine on mulle suur asi”, on Juss rõõmus oma lavapartneri üle. “Miiaga koos oleme esinenud paaril lasteaia jõulupeol, aga nüüd on Miia õnnelik, et saab kirikutes laulda, ta on õhinas ja valmistub hoolega!”

Jõulukontserdid “Iga ilmaga!” toimuvad üle Eesti 19.-30. detsembril:
T 19.12 kell 19 Nõmme Rahu kirik
K 20.12 kell 19 Tartu Peetri kirik
N 21.12 kell 19 Kuressaare Laurentiuse kirik
R 22.12 kell 19 Rakvere Kolmainu kirik
E 25.12 kell 17 Paide kirik
T 26.12 kell 17 Hageri kirik
K 27.12 kell 19 Viljandi Pauluse kirik
N 28.12 kell 19 Tallinna Kaarli kirik
R 29.12 kell 19 Tori kirik
L 30.12 kell 17 Mooste Folgikoda

Piletid on müügil Piletilevis.