KUULA: Melomaan, rõõmusta! Ewert and The Two Dragons tuli üle pika aja taas lagedale uue muusikaga


Ewert and the Two Dragons
Ewert and the Two DragonsFoto: Ilmar Saabas

Ansambli Ewert and The Two Dragons kolmanda albumi pealkirjaga “Circles” ilmumisest on möödas kaks aastat ja fännid on juba ammu kibelenud meeste uue loomingu järele. Nüüdseks on pikk ootamine möödas ning Spotify keskkonda on paisatud lausa kaks uut pala, millele kohe-kohe järgnemas ka kolmas.

“Little Love” ja “Tied For A Lifetime” pärinevad värskelt EP-lt, millest viimane ka helikandja nimilugu. Lühialbumi kolmas laul kannab nime “Hold on” ja see peaks fännide kõrvu jõudma juba homme.

2015. aasta alguses andis plaadifirma Warner välja bändi kolmanda stuudioalbumi pealkirjaga “Circles”, mis salvestati 2013. aasta augustis USA-s, Bear Creek Studios. Albumi salvestamisel ulatas abikäe produtsent Ryan Hadlock. Tegemist oli esimese draakonite albumiga, mis ilmus USA plaadifirma Sire Records (Warner Music) alt.

Ewert and The Dragons tuuritas seejärel nii USAs kui ka Euroopas, anti mitu ülimenukat kontserti kodumaal ja naaberriikides. Bändi üks võimsamaid kontserte leidis aset nende kodumaal, kui Saku Suurhallis esitati oma loomingut enam kui 6000-le inimesele. Seejärel on draakonid tasapisi madalamat profiili hoidnud — Ewert Sundja on tunnistanud, et põhjuseks albumi “Circles” oodatust tagasihoidlikum edu.

Hea muusikasõber — kuula draakonite värsket loomingut ning anna teada, kuidas rahule jäid!