Kuula nii palju kui süda lustib! Jüri Pootsmanni lugu "Play" on alates tänasest saadaval enamikes digikanalites

 (5)

"Play" jõudis avalikkuse ette juba kuu aega tagasi, Eesti Laulu poolfinalistide väljakuulutamisel. Nüüdsest on lugu kuulatav ka Spotifys, Deezeris, Youtube VEVOs, ning teistes suuremates digikanalites.

Loo autoriteks on Fred Krieger, Stig Rästa ja Vallo Kikas. Jamesbondiliku auraga lugu demonstreerib suurepäraselt Jüri tämbri erinevaid varjundeid ning tegemist on Jüri jaoks esimese korraga Eesti Laulu konkursist osa võtta.

”Play on väga hea lugu, hea vibe'ga, sound mõnus, ja ma arvan, et ka minulik. Eesti Laul on kindlasti uue aasta üks lahedamaid ja tähtsamaid sündmusi. Annan endast maksimumi ja eks see olegi kõige tähtsam!” lisab Jüri. Kui Eesti Laulu võites antaks võimalus teha vaid üks telefonikõne selle hea uudise jagamiseks, oleks selleks inimeseks Jüri ema.

”Jüri hääles ja olekus on midagi, mis paneb ilmselt paljud laulukirjutajad tööle ja tundus, et enne Eesti Laulu tähtaega mõtlesime õnneks mõlemad vaikimisi koostööle. "Play" on kirjutatud meie tiimi Vallo Kikase ja Fred Kriegeriga ainult Jürile ja loodetavasti on see laul tema vääriline,” lisab loo üks autoritest, Stig Rästa.

Seotud lood:

Eelnevalt on Jüri Pootsmannil eelmise aasta novembris ilmunud omanimeline lühialbum, mis valmis koostöös Vaiko Epliku, Sten Sheripovi ja Kim W-ga. Plaadilt pärinev singel ”Aga Siis” on publiku poolt laialdase heakskiiduga vastu võetud ja saavutanud kõrgeid kohti nii raadioeetris kui Spotify edetabelis.

”Play” osaleb Eesti Laulu poolfinaali teises saates, mis on ETV eetris 20. veebruaril.

Striimi ja lae lugu alla: https://UniversalBaltics.lnk.to/JP_Play