KUULA | Originaalist parem? Koit Toome esitas "Despacitot" eesti keeles

 (13)
KUULA | Originaalist parem? Koit Toome esitas "Despacitot" eesti keeles
Foto: Kuvatõmmis

See aasta suurima suvehitt on kahtlemata Puerto Rico laulja Luis Fonsi lugu “Despacito”, mis hiljuti rebis end lühikese ajaga kõigi aegade kõige vaadatumaks videoks Youtube`is ja purustas ka teisigi rekordeid. "Ringvaate" meeskond otsustas alanud sügishooaja puhul tõlkida hispaaniakeelse hiti sõnad eesti keelde ja palus täna õhtul loo uusversioon Koit Toomel ette kanda.

Koit Toome analüüsis “Ringvaate” diivanil pala fenomeni ning tunnistas, et endalegi üllatuseks tekkis tal ühel hetkel tunne, et iga kord, kui ta autos raadio tööle paneb, kõlab sealt alati “Despacito”.

“Arvasin, et ilmselt sellest tuleb üks korralik suvehitt, aga et selline lugu, mis isegi “Gangnam Style’i” troonil lükkab, on uskumatu,” ütles Toome, et tegemist on väga rütmika ja kaasakiskuva looga.

Toome hinnangul on “Despacitos” mingi kummaline asi, mis lihtsalt meeldib kõigile ja isegi lapsed lähevad selle peale täiesti hulluks. Samas nentis muusik, et kahjuks või õnneks ei oska pisikesed fännid aimatagi, millest hittloo sõnad tegelikult pajatavad.

Kuula SIIT, kuidas kõlab “Despacito” eesti keeles!